Peugeot Satelis 500 e-shop

Symbióza síly a něhy to je Satelis 500.
Umožňuje perfektní manipulaci ve městě a perfektní stabilitu při vysokých rychlostech na dálnici.

Peugeot Satelis 500 Peugeot Satelis 500 Peugeot Satelis 500 Peugeot Satelis 500 Peugeot Satelis 500 Peugeot Satelis 500

Peugeot Satelis 500 je největším a nejsilnějším skútrem z celé řady Peugeot. Motor o výkonu 37Hp Vás překvapí svým robustním projevem a mohutným zátahem, a to i při nízkých provozních nákladech.

Je svůdný, je dynamický, je elegantní. Lehce si získá váš respekt a snadno vám zlomí srdce. Jeho křivky vás nenechají lhostejnými. Jakmile na něj nasednete, na chvíli přestanete vnímat realitu. Svět zmizí a vy se necháte unést rychlou jízdou. A nebudete věřit vlastním smyslům.

„Vlajková loď " jménem Peugeot Satelis má vše, co si můžete přát. Pod opticky i funkčně zdařilým, dvakrát prošívaným sedadlem, se skrývá velký úložný prostor, do něhož se pohodlně vejdou dvě přilby či jedno středně velké příruční zavazadlo. Opěrky nohou jsou navrženy tak, abyste měl jak vy, tak váš spolujezdec maximální pohodlí.

Na palubní desce najdete kromě výrazných a přehledných ukazatelů důmyslnou přihrádku, pod řídítky další a větší úložný prostor, do kterého se vejde láhev s nápojem, a 12V zásuvku, která přijde vhod, budete-li potřebovat například dobít baterii mobilního telefonu.

Širokoúhlá a asférická zpětná zrcátka se postarají o to, abyste měli přehled o všem, co se děje za vašimi zády. Přední štít vám zase poskytne náležitou ochranu.

Pod dynamickým zevnějškem se skrývá jednoválcový čtyřtaktní motor s řízeným katalyzátorem a elektronickým vstřikováním paliva o výkonu 37 koňských sil, který to umí pořádně rozjet.

Během krátké chvíle poletíte po silnici rychlostí přes 160 km/h, při akceleraci na křižovatce nikdo nemá šanci a brzdy volitelně vybavené systémem ABS/PBS budou naopak s přehledem krotit váš temperament.

Peugeot Satelis 500 je skvělý tip pro všechny milovníky elegance, rychlé jízdy a komfortu.

Na tento model je možné objednat doplňkovou výbavu jako nosič, kufr a další.

Model SATELIS 500 se vyrábí ve více variantách. Za příplatek je možné získat např. ABS nebo dálkové otevírání zavazadlového prostoru, do kterého se vejdou například 2 integrální přilby.

Katalogy s doplňky a příslušenstvím pro skútry Peugeot

Technická data
Startování elektrický startér
Chlazení kapalinou
Kapotáž lakovaný plast
Motor 4T jednoválec
Převodovka řemen - variátor
Rám trubkový
Spojka automatická odstředivá
Zapalování elektronické bezkontaktní
Mazání olejová vana a trochoidní pumpa
Objem palivové nádrže 13,5 l
Přední odpružení hydraulická teleskopická vidlice o37
Přední pneumatika 120/70-14"
Sytič automatický
Maximální délka 2152 mm
Maximální šířka 765 mm
Maximální výkon 27,5 kW/7000 ot. min.
Maximální výška 1425 mm
Objem válců 492,7 ccm
Váha 213 kg
Vrtání / zdvih 94x71
Zadní odpružení dva hydraulické čtyřpolohové tlumiče
Zadní pneumatika 150/70-14"